BOYA, YALITIM & İZOLASYON

ÜRETİM

Uzun yıllar etkin olduğumuz izolasyon sektöründe bir çok ulusal ve uluslarası firma ile yapmış olduğumuz çalışmalar sonucu grubumuz çatısı altında 2018 yılında Türkiye’de izolasyon malzemeleri ve boya üretimine başlandı.

 

Uzun süren ar-ge ve inovasyon çalışmaları, gelişmiş teknoloji, nitelikli laboratuvarımız, özenle seçilmiş yüksek kapasiteli makinalarımız ile sektörün en özellikli ve nitelikli sürme yalıtım ürünlerinin yanında ısı yalıtım ve ses yalıtım malzemeleri de üretmekteyiz.

 

Üretimin her aşamasında, ürünlerimizi tercih eden nihai tükeciye çözüm odaklı en kaliteli ürünü sunmanın yanında, en üst seviyede doğal hammadde kullanımı ile çevreye olan saygı anlayışımızı, doğaya olan sevgimizi, gelecek nesillere sorumluluğumuzun gereğini yerine getirmekteyiz. Kullanım amacına uygun, alev almayan, uygulaması kolay ürünler üretmenin gururundayız.

 

Üretim tesisimizde şu an için sadece yurt dışı pazarlarımıza yönelik üretilen iç ve dış cephe boyalarımız önümüzdeki yıllarda ailemizin bir parçası olan bayilerimiz aracılığı ile yurt içindeki tüketicilerin de beğenisine sunulacaktır.

 

Türkiye’de İzowhite, yurt dışı pazarlarında ise Proofline ve Expoya markaları ile satışa sunulan ürünlerimiz gerek kalitesi, gerekse yıllara dayanan geçmişi ile kendini kanıtlamış, iç ve dış pazarlarda aranan ürünler haline gelmiştir.

MARKALARIMIZ

Boya da

Yalıtım da

İzolasyon da

Üste Çık